Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim zakończył akcję „Paczuszka dla Maluszka".

Stroimy choinkę dobrymi uczynkami w postaci bombek „Paczuszka dla Maluszka”

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, organizowanej w szkołach, uczelniach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 01.11.2022r. do 28.02.2023r.

W ramach „Super Klasy” w październiku, uczniowie klas 4-8, zbierali karmę dla zwierząt oraz kołdry i poduszki przeznaczone dla bezpańskich psów i kotów przebywających w Gryfińskim Kojcu.

W ramach konkursu SUPER KLASA uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotowywali plakaty prezentujące pierwsze oznaki wiosny.

PRZYPOMINAMY, ŻE KSIĄŻKA ŻYCIU POMAGA.
SAMORZĄD UCZNIOWSKI POLECA
NAJLEPSZE PREZENTY, TO KSIĄŻKI

Samorząd uczniowski zorganizował akcję zbierania karmy dla GRYFIŃSKIEGO KOJCA. Nasza szkoła zebrała ponad 100 kg karmy oraz kołdry dla naszych zwierzaków.

Samorząd Uczniowski pragnie zachęcić wszystkich do czytania, ponieważ:
Kto lubi czytać, żyje podwójnie.