Dnia 8 lutego 2024 roku w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas I a, b.

W szkole odbyły się zajęcia w ramach projektu "SEGREGUJĘ, NIGDY TEGO NIE POŻAŁUJĘ!" w ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych sp. z o.o w Gryfinie.

5 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie dla dzieci ,które poprowadził „Pan Poeta Show”.

W poniedziałek 8 stycznia 2024 r. odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla klas 1-3. Do prowadzenia balu została zaproszona firma zajmująca się dziecięcą animacją „Elmo Urodzinki”.

28 listopada 2023 r. odbył się w naszej szkole pokaz filmu edukacyjno - przyrodniczego "Magiczny Globus".

W piątek 10 listopada naszą szkołę odwiedził również Dentobus.

W dniu 24 października 2023 r. uczniowie klasy 6a i 7a wzięli u udział w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie p. Pawłem Rozsparą.

Zapraszam do czytelni i biblioteki szkolnej

Akcja trwa do 31 października!