Mobilne planetarium.

W poniedziałek 30 stycznia uczniowie klas I-III wybrali się w podróż w kosmos oraz wędrówkę z dinozaurami do świata pełnego tajemnic przenieśli się do planetarium, aby zobaczyć kosmos, widoki z głębi oceanu z bliska.

Dnia 6 grudnia 2022 r. naszą szkołę odwiedził Mikołaj.

2 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się lekcja historii z udziałem Burmistrza Mieczysława Sawaryna oraz pracowników Biblioteki Publicznej w Gryfinie.

Uczniowie klas ósmych w dniach 7 - 9 listopada pisali próbny egzamin ósmoklasisty.

W dniu 27 października 2022 r. Pani Aleksandra Kucharska spotkała się z uczniami naszej szkoły aby opowiedzieć o swojej karierze edukacyjnej i zawodowej, którą rozpoczęła w murach tej szkoły

Dnia 6 października 2022 o godzinie 9:00 w naszej szkole odbył się Próbny alarm przeciwpożarowy z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej w Wełtyniu.

Burmistrz Mieczysław Sawaryn, wraz z Referatem Spraw Społecznych UMiG w Gryfinie, Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego, Komendą Powiatową Policji oraz Komendą Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Gryfinie, przeprowadził w Gardnie adresowaną do dzieci akcję profilaktyczną „Bezpieczna droga do szkoły”.

10 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami OSP-WEŁTYŃ. Strażacy rozmawiali z dziećmi nt bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw i prac polowych, przypomnieli zasady udzielania pierwszej pomocy.

Jazda rowerem powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej – rodzica albo innego opiekuna. Samodzielne przejażdżki z zachowaniem bezpieczeństwa są możliwe po uzyskaniu uprawnienia jakim jest karta rowerowa.