W ramach akcji edukacyjnej „Dzieci Uczą Rodziców” w klasach I-III przeprowadzono zajęcia o Tolerancji.

W ramach realizacji podstawy programowej z edukacji dla bezpieczeństwa,

Podczas czwartej lekcji w ramach piątej edycji akcji edukacyjnej „Dzieci Uczą Rodziców” uczniowie odkryli czym jest „Magia Świąt Bożego Narodzenia”.

W ramach piątej lekcji „Dzieci Uczą Rodziców” zatytułowanej „Bezpieczny Internauta”uczniowie oglądnęli film, w którym udzielono cennych porad nt. bezpieczeństwa najmłodszych w sieci.

W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” nasi uczniowie wzięli udział w dodatkowych  zajęciach pt. „Jakubowe święto – kultura i tradycja Beskidu Śląskiego”.

Nawiązując do obchodzonego niedawno Narodowego Święta Niepodległości w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” w klasach I-III przeprowadzono lekcję pod hasłem „Biało-Czerwona-Niepodległa”.

Czwarta edycja  ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”

W tym roku nasza szkoła przystąpiła kolejny raz do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”.

Dnia 22 kwietnia odbyła się lekcja otwarta z chemii i fizyki.