Okres świąteczny to czas radości, szczęścia, a ozdoby bożonarodzeniowe dają nam cudowny nastrój.

11 listopada obchodzimy uroczystość odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu Polska - po długich latach niewoli, znowu stała się wolna.

Dnia 16.11.2022 Uczniowie z klasy 7a wraz z opiekunami p. J. Opaczyńską i J. Niewiarowską uczestniczyli w lekcji edukacyjnej w kinie Multikino w Szczecinie.

Dnia 14.11.2022 na lekcji Edukacja dla bezpieczeństwa zostały zamienione role.

„Leśne opowieść” - podczas drugiej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" uczniowie poszerzyli wiedzę o mieszkańcach lasu, poznali kilka popularnych gatunków drzew, które występują w polskich lasach, a także nabyły wiedzę o tym, czego w lesie robić nie wolno.

Dnia 26 października uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach o energii jądrowej. Zajęcia te prowadziła pani dr Natalia Targosz - Ślęczka z Uniwersytetu Szczecińskiego.

30 września 2022 roku  uczniowie klas I-III  wzięli udział w zajęciach „Elementarz bezpieczeństwa”.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się co roku w pierwszy piątek października. W tym roku wypadło na 7 października. Akcja ma na celu zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.