Regulamin konkursu

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Platforma edukacyjna  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Drodzy Uczniowie i Rodzice, w roku szkolnym 2022/2023 konkursy przedmiotowe na etapie szkolnym i rejonowym odbędą się w naszej szkole.

Od 6 września prowadzona jest rejestracja na bezpłatne warsztaty z nauką programowania dla dzieci i młodzieży w Klubie Młodego Programisty w Gryfinie. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Aktywności Lokalnej w Gryfinie przy ul. Energetyków 5.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Kwiaty za elektrograty” i dostarczyli do szkoły zużyty sprzęt elektroniczny, elektryczny oraz baterie. Za zebrany sprzęt szkoła otrzymała 260 sadzonek wrzosów. Kwiaty te będą zdobiły teren wokół szkoły, co z pewnością umili nam wszystkim pracę oraz naukę.