W dniu 9 października 2023 r. do naszej szkoły przyjechała Grupa T z Torunia i zagrali dwa przedstawienia dla przedszkolaków i uczniów klas I – VIII.

Uczniowie klas I-IV wzięli udział w warsztatach na temat uzależnień behawioralnych.

Uczymy się dobrze postępować oceniając bohaterów przedstawień.

W dniu 14 -15 grudnia 2023 r. uczniowie z klasy ósmej udali się do w Gryfińskiego Domu Kultury aby uczestniczyć w rekomendowanym programie profilaktycznym pt. „Archipelag Skarbów”.

Cóż to takiego empatia? Takim pytaniem rozpoczęły się spotkania profilaktyczne dla uczniów z klas IV-VIII z panią psycholog Marzeną Nowak- Bortnik oraz członkiem Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinnej w Gryfinie panią  Klaudią Jajko.

Ile waży plecak? Ile cukru zawiera energetyk? Czy e-papieros jest szkodliwy?

W dniu 12 października 2022 r. w naszej szkole zostały wystawione dwa przedstawienia profilaktyczne Fundacji Grupa T pt. „Bajka na jednej nodze” oraz „Wielka ucieczka”.

W dniu 8 czerwca 2022 r. uczniowie klas siódmych wzięli udział w spotkaniu z p. Natalią Korkuś z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gryfinie oraz z p. Hubertem Lewandowskim z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

W dniu 8 października 2021 r. uczniowie klas I-III i IV-VII obejrzeli spektakl pt.: #  DZIIECI W SIECI, PLIK I FOLDER NA TROPIE INTERNETOWYCH KŁOPOTÓW!