W roku szkolnym 2022/2023 od września w naszej szkole realizowany jest program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W tym roku szkolnym 2021/2022  w ramach projektu CMI odbywały się dwa kółka informatyczne: Scratch'aki - uczniowie klasy 4 oraz koło robotyczne, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 6a i 7a.

W nocy z 3 na 4 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia w ramach innowacji “Soboty z Planetą Natury” prowadzonej przez Panią Annę Kwaśnicę.

Podczas dziewiątej lekcji w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" uczniowie  wyruszyli w podróż do niezwykłych czasów, gdy na Ziemi panowały dinozaury.

Zakończył się konkurs „Opowieści o gospodarowaniu”. Do konkursu przystąpiły całe klasy biorące udział w projekcie „Ekonomiczne abc, czyli kilka słów o gospodarowaniu”, którego patronatem był Narodowy Bank Polski.

Przy wsparciu Stowarzyszenia „Twórczy Rodzice przy Szkole w Gardnie” i pod patronatem Narodowego Banku Polskiego został przeprowadzony projekt „Ekonomiczne abc, czyli kilka słów o gospodarowaniu”.

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogą podziwiać fantastyczne prace naszych uczniów wyeksponowane na korytarzu szkoły.

 31 maja 2022 r. w ramach programu ekologiczno-zdrowotnego  uczniowie klas  1a i 2a uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem  Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Referatu Spraw Społecznych  oraz Straży Miejskiej w Gryfinie, na którym przypominano  zasady  bezpieczeństwa obowiązujące w ruchu drogowym.