Grudzień był pełen zadań, które zostały wykonane w ramach projektu (Nie)zwykła matematyka. Odbyło się wielkie odliczanie matematycznymi zadaniami adwentowymi.

Dnia 30 listopada 2023 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie z panią Natalią  Korkuś  w ramach programu „ Higiena naszą tarcza ochronną”, w którym uczestniczyli uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej.

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

W ramach szkolnego programu patriotycznego „Jesteśmy szkołą młodych patriotów, Mały Człowiek- Wielki Patriota” w każdej klasie z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zostały przygotowane przez uczniów gazetki upamiętniające to ważne dla każdego Polaka święto.

Od 24 października do 11 listopada obchodzony jest Światowe Dni Origami. Uczniowie klas 6-8 wykonali szkielet sześcianu w ramach projektu Ogólnopolskiego (Nie)zwykła matematyka.

W naszej szkole jest realizowany Program Patriotyczny "Jesteśmy szkołą młodych patriotów - Mały Człowiek - Wielki Patriota".

W ramach programu ekologiczno-zdrowotnego, uczniowie klas I-III uczestniczyli w  piątek 04.11.2022 r. w zawodach sportowo-rekreacyjnych.

We wtorek 25 października 2022 r. uczniowie z klasy 2a i 3a brali udział w spotkaniu ze służbami mundurowymi nt. Zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

W ramach Ogólnopolskiego projektu (Nie)zwykła matematyka uczniowie klas siódmych i ósmych świętowali Halloween.