Regulamin organizacji i bezpieczeństwa oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.

W piątek 26 sierpnia o godzinie 10.00 zapraszamy na DZIEŃ ADAPTACYJNY nowo przyjęte dzieci z rodzicami.

Informujemy że dnia 25 sierpnia o godz. 16.00 odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami dzieci wszystkich grup przedszkolnych.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

11 maja przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do parku dinozaurów w Nowinach Wielkich.

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka, z tej okazji nasze przedszkole odwiedzili druhowie oraz druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wełtyniu.

Tydzień bajek polskich to 3 edycja  projektu w którym nasze przedszkolaki kolejny raz wzięły udział. W tym roku przedszkolnym projekt opierał się na zapoznaniu dzieci z legendami i baśniami zaproponowanymi w projekcie.

29 kwietnia przedszkolaki upamiętniły rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a także Dzień Flagi obchodzony dnia 2 Maja.

27 marca obchodzony jest Dzień Teatru. Tego dnia nasze przedszkolaki rozpoczęły zajęcia od rozmowy na temat teatru – oglądając piękne ilustracje, porównywały teatr starożytny oraz współczesny,