W październiku odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla przedszkolaków z dzielnicowym- sierż. Michałem Dudkiem z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Jeden z październikowych tygodni w naszym przedszkolu był  naprawdę wyjątkowy. A to dlatego, że był to KREATYWNY TYDZIEŃ. To był czas, który zapamiętamy na długo, czas pełen atrakcji, emocji, zabawy, doświadczeń, kolorów, uśmiechu oraz radości.

W ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” w naszym przedszkolu odbyło się SPOTKANIE Z MUZYKĄ.

Jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. To dla przedszkolaków bardzo ważne święto, któremu towarzyszy mnóstwo atrakcji.

21.09.2023 r. nasze przedszkolaki udały się na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Celem naszego wyjazdu było Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice.

Z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką” .

Jak co roku nasze przedszkolaki wzięły aktywny udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.  To już była 30 taka akcja ekologiczna w Polsce.

15 września w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” obchodziliśmy DZIEŃ KROPKI.

Regulamin organizacji i bezpieczeństwa oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.