Pluszowy miś to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie.  Od lat kojarzony jest z beztroskim okresem dzieciństwa. Prawdziwy przyjaciel i powiernik wielu dziecięcych sekretów.

„Naród który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"

Józef Piłsudski

Żabki, Biedronki i Pszczółki  przystąpiły w tym roku do realizacji projektu BohaterON - włącz historię! Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Dzień 4 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3-4 letnich z grupy „Pszczółek” z naszego przedszkola. Tego właśnie dnia odbyła się ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

Przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych jak co roku miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej oraz Referatu Spraw Społecznych UMiG Gryfino.

Od 17 do 21 października w naszym Przedszkolu trwał niesamowity tydzień. Przedszkolaki tworzyły, przekształcały, działały i starały się twórczo rozwiązać każde podjęte działanie.

Regulamin organizacji i bezpieczeństwa oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.

3 października odbyło się w naszym przedszkolu niezwykłe spotkanie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki obchodzonego 1 października naszych milusińskich odwiedziła Kapela Ludowa Gardnianka.

Uczymy dzieci, aby pamiętały o różnych uroczystościach w życiu rodziny i przedszkola. Równie ważne jest Święto Chłopców, które obchodziliśmy 30 września.