Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku po dziesięciu miesiącach nauki.

20 maja 2022 roku, w ramach realizacji projektu Patriotycznego Szkoły Podstawowej w Gardnie, odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Patriotycznej klas 1-3.

W tym roku nasza szkoła, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości, kolejny już raz, przystąpiła do akcji „Szkoła do Hymnu”.

W dniu 10 listopada w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Niepodległości. Tego dnia przedszkolaki przygotowały inscenizację poświęconą historii, symbolom narodowym a także obejrzały wystawę słynnych Polaków.

Dnia 14 października 2021 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej. Pierwszaki recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.