Szkolny Klub Wolontariatu uporządkował Pomnik w Chlebowie upamiętniający polskich artylerzystów oraz zapalili znicze pod tablicą poświęconom Żołnierzom Wojka Polskiego.

Jak co roku Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Gardnie organizuje zbiórkę zniczy

Uczniowie aktywnie pracujący w Szkolnym Klubie Wolontariatu w nagrodę  dniu 22 czerwca 2023 r. zostali nagrodzeni dyplomami, które wręczyła pani dyr Agnieszka Sudakow wraz z opiekunami panią Anitą Nowak i panią Aleksandrą Kupnicką jeszcze raz oficjalnie wszystkim dziękując na szkolnej gali za cały rok pracy, za poświęcony czas, za dary serca, które okazywaliście na każdym kroku.

W dniu 19 czerwca 2023 r. wolontariusze z naszego Klubu Wolontariatu, a także uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim pojechali do kina Helios w Szczecinie na film pt. „Pełna miłości”.

Szkolny Klub Wolontariatu  zachęcał wszystkich uczniów do uczczenia Światowego Dnia Dobrych Uczynków, który przypadał 19 maja 2023 r.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły z okazji Pierwszego Dnia Wiosny wzięli udział w Festiwalu Kolorów przygotowanym przez Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski.

.„Herbatka dla Babci i Dziadka”

Coroczna akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu

Podziękowanie dla naszej szkoły za udział w akcji „Paczuszka dla maluszka".

Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim zakończył akcję „Paczuszka dla Maluszka".