W czwartkowy poranek 15 grudnia 2018 r. wybraliśmy się na wycieczkę szkolną do Marianowa.

25 listopada 2022 roku klasy ósme pojechały na wycieczkę do Stargardzkiego Centrum Nauki "Filary".

16 listopada 2022 r. uczniowie klas I-III pojechali na wycieczkę do Przecławia, na musical pt. "Piotruś Pan". W autobusie mogliśmy posłuchać muzyki, przez co podróż minęła nam w miłej atmosferze.

„RÓŻNE OBLICZA SZCZECINA” taki tytuł miała wycieczka klas: IV b, III a i III b do Szczecina w dniu 31 maja 2022 roku, pod opieką pań: Agnieszki Drabik, Joanny Opaczyńskiej i Danuty Narożańskiej.

19 maja 2022 r. ośmioro uczniów naszej szkoły było uczestnikami imprezy integracyjnej „Leśna Polana” w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie.

Uczniowie klas siódmych podczas wycieczki do Szczecińskich Tras Podziemnych mieli okazję przenieść się do czasów II Wojny Światowej.

23 marca uczniowie klas I-III wybrali się do kina, aby zobaczyć  film „Magiczny  dywan”, oraz wziąć udział w widowisku  „Efekty dźwiękowe w kinie”. Wszyscy od dawna czekali na ten moment.

10 maja uczniowie klasy 1a i 2a byli  na wycieczce w „Zagrodzie reniferów”  w Czelinie. Zobaczyli tam zagrody ze zwierzętami oraz korzystali z gier i rozrywek dostępnych na placu zabaw.

W marcu 2022 r. uczniowie klas ósmych odwiedzili Narodowy Bank Polski w Szczecinie gdzie Pani Katarzyna Zwarzany opowiedziała o funkcjach i zadaniach NBP.