• Zimowe sporty- rozwiązywanie tematycznych rebusów, krzyżówek.
  • 08.02 - Dzień Bezpiecznego Internetu - pogadanki z uczniami - zajęcia multimedialne.
  • Postanowienia Noworoczne - refleksja nad minionym rokiem i postanowieniach na Nowy Rok.
  • Bezpieczne Ferie Zimowe - rozmowa z uczniami, prezentacja multimedialna, udział w apelu.
  • 4 Grudnia - Dzień Górnika - Barbórki - zapoznanie uczniów z rodzajami bogactw naturalnych wydobywanych przez górników.
  • Listy do Świętego Mikołaja - wystawa prac.
  • 11 Listopada Święto Niepodległości - droga Polaków do Wolności - zapoznanie z historią- prace plastyczno - techniczne -Symbole Narodowe
  •  4.10 - Światowy Dzień Zwierząt - rozmowy z uczniami „Jak być odpowiedzialnym opiekunem.
  • Praca plastyczno-techniczna „Mój zwierzak.
  • Dzieci przywitały Nowy Rok Szkolny 2023/2024 - uroczysty apel.
  • Omawiane były regulaminy i zasady obowiązujące na terenie szkoły.

Regulamin świetlicy

Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej pdf

Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej doc

GODZINY PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
6.30– 15.30

• 1 czerwca Dzień Dziecka -zabawy zorganizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski.
  • „Moje wymarzone wakacje'' - praca plastyczno - techniczna.
  • Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!!! – Święta majowe.
  • Praca plastyczno techniczna „ Symbole narodowe”.