loading...
Zebranie 1.
Zebranie 2.
Zebranie 3.
Zebranie 4.
Zebranie 5.
  Zebranie 6.
Zebranie 1.

13 września 2023 r. - zebrania organizacyjne – zapoznanie  z dokumentami, zebranie niezbędnych informacji.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

24

Małgorzata Zawierucha (w zastępstwie)

III a

1

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Grzegorz Jastrzębski (w zastępstwie)

VI a

2

Paulina Bartczak-Zalewska

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

10

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00

Zebranie 2.

25 października 2023 r. - informacje bieżące.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

24

Beata Borsuk

III a

10

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Kamila Mak

VI a

2

Paulina Bartczak-Zalewska

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

1

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00

Zebranie 3.

6 grudnia 2023 r. - proponowane oceny półroczne.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

24

Beata Borsuk

III a

10

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Kamila Mak

VI a

2

Paulina Bartczak-Zalewska

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

1

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00

Zebranie 4.

10 stycznia 2024 r. – podsumowanie I półrocza.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

24

Beata Borsuk

III a

10

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Kamila Mak

VI a

2

Paulina Bartczak-Zalewska

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

1

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00

Zebranie 5.

20 marca 2024 r. - informacje bieżące.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

.........

Przełożone na kwiecień

III a

10

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Kamila Mak

VI a

.........

Przełożone na kwiecień

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

1

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00

Zebranie 6.

15 maja 2024 r. - proponowane oceny roczne – podsumowanie podjętych działań w roku szkolnym 2023/2024.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

I a

22

Joanna Opaczyńska

 

16.30

I b

23

Mirosława Dawidowicz-Góra

II a

24

Beata Borsuk

III a

10

Anna Olszańska

IV a

6

Anna Kwaśnica

 

 

 

17.00

 

 

V a

7

Anna Kramek-Szubert

V b

8

Kamila Mak

VI a

2

Paulina Bartczak-Zalewska

VI b

3

Agnieszka Drabik

VII a

12

Aleksandra  Kupnicka

VIII a

1

Ola Przyjemska

Pedagog

28

Anita Nowak


16.30

Pedagog

18

Renata Styczeń

Psycholog

25

Paulina Harders

Logopeda

20

Ewelina Kuchniak

Pozostali nauczycieli dostępni są w pokoju nauczycielskim.
Obecność nauczycieli od 16.30 do 18.00