ABC Dobrego Wychowania

„Kiedy jesteś dobrze wychowany, wszędzie jesteś mile widziany”

„Trzeba nad sobą dużo pracować, by zasady dobrego wychowania stosować”

11 stycznia 2024 roku odbył się apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów.

10 listopada 2023 roku o godzinie 11:11 cała Szkoła odśpiewała uroczyście Hymn Polski. Przedszkole również.

9 listopada w Szkole Podstawowej w Gardnie odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Apel był również jednym z zadań przygotowujących szkołę do obchodów 95 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Tradycją naszej szkoły jest, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość jaką jest pasowanie na ucznia pierwszej klasy.

W tym roku szkolnym pierwszy dzwonek nie zabrzmiał 1 września, lecz kilka dni później, bo dopiero 4. Na uczniów Szkoły Podstawowej w Gardnie po wakacyjnej przerwie czekała niespodzianka.

4 września podczas podniosłego apelu, przygotowanego przez Samorząd Uczniowski, uroczyście wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2023/2024.

„Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nieznaczących uroczystości.