W dniu 11 marca 2024 r.  udaliśmy się z zaplanowaną wizytą z okazji Dnia Babci i Dziadka do Domu Pod Dębami.

Wolontariusze z wielką niecierpliwością oczekiwali nocowania w szkole, które jak co roku zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wolontariusze z naszego Klubu podczas „Nocki wolontariuszy” w dniu 8 grudnia 2023 r.

Na początku grudnia dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zostały przygotowane gazetki z hasłami promującymi wolontariat.

Jak co roku Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Gardnie organizuje zbiórkę zniczy

Szkolny Klub Wolontariatu uporządkował Pomnik w Chlebowie upamiętniający polskich artylerzystów oraz zapalili znicze pod tablicą poświęconom Żołnierzom Wojka Polskiego.

Uczniowie aktywnie pracujący w Szkolnym Klubie Wolontariatu w nagrodę  dniu 22 czerwca 2023 r. zostali nagrodzeni dyplomami, które wręczyła pani dyr Agnieszka Sudakow wraz z opiekunami panią Anitą Nowak i panią Aleksandrą Kupnicką jeszcze raz oficjalnie wszystkim dziękując na szkolnej gali za cały rok pracy, za poświęcony czas, za dary serca, które okazywaliście na każdym kroku.

W dniu 19 czerwca 2023 r. wolontariusze z naszego Klubu Wolontariatu, a także uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim pojechali do kina Helios w Szczecinie na film pt. „Pełna miłości”.

Szkolny Klub Wolontariatu  zachęcał wszystkich uczniów do uczczenia Światowego Dnia Dobrych Uczynków, który przypadał 19 maja 2023 r.