Z 12 na 13 kwietnia 2024 roku, wspaniałe Panie z Przedszkola zorganizowały dzieciom Nocowanie w Przedszkolu

Za nami bardzo intensywny tydzień, w którym realizowaliśmy Program "Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy"???

Piękny i wspaniały Dzień Babci i Dziadka 2024 już za nami.

Bal karnawałowy to niezwykłe wydarzenie dla dzieci, często wyczekiwane przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą niezapomnianych przeżyć i radości.

W poniedziałek 5 lutego przedszkole odwiedził niecodzienny gość „Pan Poeta” bajkopisarz, autor „Ptasiej serii”.

W tym roku nasze przedszkole zorganizowało PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

Okres przedświąteczny to czas kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzone chwile nabierają szczególnego znaczenia.

Mikołajki to jedyny dzień w roku kiedy naszym przedszkolakom niepotrzebny żaden budzik. Ten dzień zaczął się miło już w domach przedszkolaków, a ciąg dalszy nastąpił w przedszkolu.

Regulamin organizacji i bezpieczeństwa oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.