W Dniu 10 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy ósmej  udali się do Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie. 

Wyznaczeni licealiści zabrali naszych uczniów na dwugodzinną wyprawę po szkole podczas, której mieli okazję obejrzeć zajęcia sprawnościowe na sali gimnastycznej. Następnie oprowadzający zaprosili naszych uczniów do przedmiotowych sal lekcyjnych. W klasach uczniowie opowiadali o profilach: medycznym, politechnicznym, psychologicznym oraz mundurowym. W trakcie pobytu w liceum absolwent naszej szkoły Kacper Romuk opowiedział młodszym kolegom i koleżankom o działalności Samorządu Uczniowskiego, którego jest członkiem. Wspomniał  o uruchomieniu radiowęzła, zamontowaniu automatów z żywnością  oraz o strefie relaksu, w której można odpocząć.  Powiedział również o przyjaznej atmosferze, która panuje w szkole, a nasi uczniowie mogli tego doświadczyć podczas spaceru po szkole. Na koniec wizyty wszyscy zaproszeni goście obejrzeli musztrę w wykonaniu uczniów klasy pierwszej. Pokaz wywarł na nas wszystkich ogromne wrażenie.

 

przyg. Anita Nowak

Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Dni otwarte LO w Gryfinie
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9