Mikołajki to jedyny dzień w roku kiedy naszym przedszkolakom niepotrzebny żaden budzik. Ten dzień zaczął się miło już w domach przedszkolaków, a ciąg dalszy nastąpił w przedszkolu.

Już od dłuższego czasu sumiennie przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. Każda grupa nauczyła się śpiewać piosenki o Mikołaju i zadbała o świąteczną dekorację sal przedszkolnych oraz korytarza. Już naszą tradycją jest, że właśnie w tym dniu ubieramy nasze przedszkolne choinki. No i byliśmy gotowi, oczywiście na przyjście Mikołaja. W końcu nas odwiedził. Wysłuchał naszego repertuaru i obdarowała nas prezentami. Zrobiliśmy piękne zdjęcia, które można obejrzeć w naszej galerii.  Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za umilenie nam tego dnia.

Mikołajki w przedszkoluShow Gallery