W poniedziałek 18.03.2024 r. uczniowie klas 3a i 2a byli na wycieczce w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY.

Uczniowie podzielenie zostali na dwie grupy. Każda z nich obejrzała wystawy interaktywnych eksponatów, które można było dotykać, rozszyfrowywać różne zagadki oraz dowiedzieć się o życiu swoich przodków. Uczestniczyliśmy również w warsztatach, których celem było poznanie procesu drukowania, druk 3D. Każdy mógł sobie wybrać wzór i wykonać go w 3D. Zrobione rzeczy uczniowie zabrali sobie do domu. W Centrum jest też sklepik, w którym niektórzy kupili sobie pamiątki. Na zakończenie naszego pobytu w Stargardzie poszliśmy do Pizzy Hut na pyszną pizzę, która wszystkim bardzo smakowała. Uczniowie wrócili zadowoleni i chętni na nowe wyprawy.

Stargardzkie Centrum Nauki FILARYShow Gallery

Opracowała: Anna Olszańska