W piątek, 19 kwietnia pojechaliśmy z klasami 1-3 do Galaxy w Szczecinie na spektakl teatralno-filmowy pt: ’ Tańce połamańce”.

Wyjazd miał miejsce w ramach zajęć szkolnych. Spektakl przeplatany był projekcją fragmentów filmowych, które arcyciekawą treść dopełniały żywym obrazem. Odsłaniając paletę barw jakimi mieni się taniec ,udowodniono że jest on nierozerwalny z naszą kulturą oraz wspaniałą formą komunikacji swoich uczuć. Podczas widowiska dzieci spotkały się z Profesor Mądralą Mądralińską i posągiem Andrzejem, którzy w zabawny i bardzo obrazowy sposób opowiadali o tańcu. Nie zabrakło też zagadek, wspólnego tańczenia i wyśmienitej zabawy. Przedstawienie wszystkim się podobało. Aktorzy bardzo się postarali i zaprezentowali swoje umiejętności. Spektakl był znakomity, zwłaszcza dla uczniów, którzy kochają muzykę i fantastykę Po zakończeniu długiego spektaklu , pełni wrażeń uczniowie odwiedzili jeszcze KFC i McDonald. Głównym celem było nabycie umiejętności zachowania się w miejscu publicznym. Pobyt w restauracji przysporzył uczniom wiele radości. Wyjazd był bardzo udany. Zachowanie naszych uczniów zasługuje na pochwałę. Dzieci pamiętały o zasadach bezpiecznego poruszania się, dzięki czemu, wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do naszej szkoły.

Spektakl „Tańce połamańce”Show Gallery

przyg. Beata Borsuk